Suplování:   Pátek 7.12.2018 (lichý týden)

datum výpisu: 7.12.2018

Nepřítomné třídy

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

4.IT

KZD

KZD

KZD

KZD

KZD

KZD

       

Nepřítomní učitelé

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

Dachs Václav (N)

Jak

Vil

..

-

Vak

..

       

Janovcová Markéta (PedD)

Jrk

Jrk

Dus

Dus

..

..

       

Změny v rozvrzích tříd:

1.IT

2.hod

M

 

(U22)

spojí

Vilímková Milena

(Dach)

1.M

2.hod

M

 

(U22)

spojí

Vilímková Milena

(Dach)

2.M

3.hod

ICT

 

(U30)

supluje

Dusílek Michal

(Jan)

 

5.hod

M

 

(U10)

supluje

Vaňková Monika

(Dach)

 

6.hod

Aj

   

odpadá

 

(Jan)

2.OK

4.hod

Aj

 

(U13)

supluje

Dusílek Michal

(Jan)

3.IT

1.hod

AR

 

(U23)

supluje

Jakubec František

(Dach)

3.M

5.hod

Aj

   

odpadá

 

(Jan)

4.IT

1.- 6. hod Konzultační den

4.M

1.hod

S

MSZ

(U4)

změna

Jarkovský Jan

 
 

1.hod

TeO

MS

(U4)

spojí

Jarkovský Jan

(Jan)

 

2.hod

S

MSZ

(U23)

změna

Jarkovský Jan

 
 

2.hod

TeO

MS

(U23)

spojí

Jarkovský Jan

(Jan)

 

 

Suplování:   Sobota 8.12.2018 (lichý týden)

datum výpisu: 7.12.2018

Změny v rozvrzích tříd:

1.NS

1.hod

M

 

(U22)

navíc

Čermák Oldřich

 
 

2.hod

M

 

(U22)

navíc

Čermák Oldřich

 
 

3.hod

M

 

(U22)

navíc

Čermák Oldřich

 
 

4.hod

Čj

 

(U22)

navíc

Melicharová Jana

 
 

5.hod

Čj

 

(U22)

navíc

Melicharová Jana

 
 

6.hod

Čj

 

(U22)

navíc

Melicharová Jana

 
 

7.hod

D

 

(U22)

navíc

Melicharová Jana

 
 

8.hod

D

 

(U22)

navíc

Melicharová Jana

 

2.NS

1.hod

Čj

 

(U23)

navíc

Melicharová Jana

 
 

2.hod

Čj

 

(U23)

navíc

Melicharová Jana

 
 

3.hod

Čj

 

(U23)

navíc

Melicharová Jana

 
 

4.hod

U

 

(U23)

navíc

Andrle Lubomír

 
 

5.hod

U

 

(U23)

navíc

Andrle Lubomír

 
 

6.hod

U

 

(U23)

navíc

Andrle Lubomír

 
 

7.hod

M

 

(U23)

navíc

Čermák Oldřich

 
 

8.hod

M

 

(U23)

navíc

Čermák Oldřich

 
 

9.hod

M

 

(U23)

navíc

Čermák Oldřich

 

3.NS

1.hod

EP

 

(U13)

navíc

Andrle Lubomír

 
 

2.hod

EP

 

(U13)

navíc

Andrle Lubomír

 
 

3.hod

EP

 

(U13)

navíc

Andrle Lubomír

 
 

4.hod

M

 

(U13)

navíc

Čermák Oldřich

 
 

5.hod

M

 

(U13)

navíc

Čermák Oldřich

 
 

6.hod

M

 

(U13)

navíc

Čermák Oldřich

 
 

7.hod

Pra

 

(U13)

navíc

Andrle Lubomír

 
 

8.hod

Pra

 

(U13)

navíc

Andrle Lubomír

 

 

 

Suplování:   Pondělí 10.12.2018 (sudý týden)

datum výpisu: 7.12.2018

Nepřítomní učitelé

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

Janovcová Markéta (SEM)

Jrk

Rou

Jrk

Jrk

-

-

Vak

     

Změny v rozvrzích tříd:

3.IT

7.hod

Aj

ROB

(U22)

spojí

Vaňková Monika

(Jan)

4.IT

1.hod

Čj

 

(U4)

supluje

Jarkovský Jan

(Jan)

 

2.hod

Čj

 

(U4)

supluje

Roubal Josef

(Jan)

4.M

3.hod

TeO

MS

(U10)

spojí

Jarkovský Jan

(Jan)

 

4.hod

TeO

MS

(U10)

spojí

Jarkovský Jan

(Jan)

 

Zpracováno v systému Bakaláři