Suplování:   Úterý 12.12.2017 (sudý týden)

datum výpisu: 11.12.2017

Nepřítomní učitelé

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

Vilímková Milena (PZ)

-

Vak

-

-

-

-

       

Místnosti mimo provoz

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

U31

PZ

PZ

               

Změny v rozvrzích učitelů:

Sedláčková Helena

1.hod

změna

Čj

1.ND

(U26)

 
 

2.hod

změna

Čj

1.ND

(U26)

 

Vaňková Monika

2.hod

spojeno

Aj

2.IT (SK1)

(U11)

 

Změny v rozvrzích tříd:

1.ND

1.hod

Čj

 

(U26)

změna

Sedláčková Helena

 
 

2.hod

Čj

 

(U26)

změna

Sedláčková Helena

 

2.IT

2.hod

Aj

SK1

(U11)

spojí

Vaňková Monika

(Vil)

 

 

Suplování:   Středa 13.12.2017 (sudý týden)

datum výpisu: 11.12.2017

Nepřítomní učitelé

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

Sedláčková Helena (LEK)

 

Han

Vil

             

Změny v rozvrzích učitelů:

Guarisco Libero

3.hod

přesun <<

Aj

4.IT

(U13)

z 3.hod

Handa Tomáš

2.hod

supl.

Čj

1.ND

(U26)

 

Vilímková Milena

3.hod

supl.

CAD

2.IT

(U19)

 

Změny v rozvrzích tříd:

1.ND

2.hod

Čj

 

(U26)

supluje

Handa Tomáš

(Sed)

2.IT

3.hod

CAD

 

(U19)

supluje

Vilímková Milena

(Sed)

4.IT

3.hod

Aj

 

(U13)

přesun <<

Guarisco Libero

z 3.hod

 

 

Suplování:   Čtvrtek 14.12.2017 (sudý týden)

datum výpisu: 11.12.2017

Nepřítomní učitelé

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

Karnoldová Hana (LEK)

Rol

-

-

             

Vilímková Milena (PZ)

Pik

Jrk

Rol

-

-

-

-

     

Změny v rozvrzích učitelů:

Jarkovský Jan

1.hod

přesun <<

Te

3.OK (K)

(U4)

z 1.hod

 

2.hod

supl.

CAD

4.M

(U19)

 

Jeníček Tomáš

1.hod

přesun <<

Aj

3.OK (NO)

(U5)

z 1.hod

Kubala Marián

1.hod

přesun <<

Te

3.OK (Z)

(D5)

z 1.hod

Pikmanová Lenka

1.hod

supl.

Čj

4.M

(U19)

 

Roleček Milan

1.hod

supl.

PMP

3.IT

(U30)

 
 

3.hod

supl.

OS

1.IT

(U19)

 

Změny v rozvrzích tříd:

1.IT

3.hod

OS

 

(U19)

supluje

Roleček Milan

(Vil)

3.IT

1.hod

PMP

 

(U30)

supluje

Roleček Milan

(Kar)

3.OK

1.hod

Aj

NO

(U5)

přesun <<

Jeníček Tomáš

z 1.hod

 

1.hod

Te

Z

(D5)

přesun <<

Kubala Marián

z 1.hod

 

1.hod

Te

K

(U4)

přesun <<

Jarkovský Jan

z 1.hod

4.M

1.hod

Čj

 

(U19)

supluje

Pikmanová Lenka

(Vil)

 

2.hod

CAD

 

(U19)

supluje

Jarkovský Jan

(Vil)

 

Zpracováno v systému Bakaláři