Suplování:   Úterý 23.4.2019 (lichý týden)

datum výpisu: 23.4.2019

Místnosti mimo provoz

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

U4

         

PřZk

PřZk

PřZk

PřZk

PřZk

Změny v rozvrzích tříd:

2.IT

6.hod

ČT

 

(U23)

změna

Roubal Josef

 

 

 

Suplování:   Středa 24.4.2019 (lichý týden)

datum výpisu: 23.4.2019

Nepřítomní učitelé

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

Lemfeld Martin (PDAŠ)

-

-

-

-

-

-

-

-

-

 

Vilímková Milena (SEM)

Dus

Dus

Vak

Mel

-

-

-

-

   

Změny v rozvrzích tříd:

3.IT

3.hod

CAD

GR

(U26)

spojí

Vaňková Monika

(Vil)

 

4.hod

CAD

GR

(U26)

supluje

Melicharová Jana

(Vil)

4.IT

1.hod

ICT

GR

(U26)

supluje

Dusílek Michal

(Vil)

 

2.hod

ICT

GR

(U26)

supluje

Dusílek Michal

(Vil)

 

 

Rozpis tříd na filmové představení "Arnošt Lustig - 9 životů" (vstupné 20,- Kč / žáka)
kino Dobruška - čtvrtek 25.4.2019 - začátek v 8,00 hod.

TŘÍDA pedagogický dozor
1.IT Ing. Vaňková
1.M Ing. Vaňková
2.IT Mgr. Melicharová
2.M Mgr. Ing. Janovcová
2.KZ Ing. Jarkovský
2.OK Ing. Švandová
3.IT Mgr. Melicharová
3.M Mgr. Ing. Janovcová

Suplování:   Čtvrtek 25.4.2019 (lichý týden)

datum výpisu: 23.4.2019

Nepřítomné třídy

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

1.IT

Kino

Kino

Kino

Kino

Kino

Kino

Kino

Kino

Kino

 

1.M

Kino

Kino

Kino

Kino

Kino

Kino

Kino

Kino

Kino

 

2.IT

Kino

Kino

Kino

Kino

Kino

Kino

Kino

Kino

Kino

 

2.KZ

Kino

Kino

Kino

Kino

Kino

Kino

Kino

Kino

Kino

 

2.M

Kino

Kino

Kino

Kino

Kino

Kino

Kino

Kino

Kino

 

2.OK

Kino

Kino

Kino

Kino

Kino

Kino

Kino

Kino

Kino

 

3.IT

Kino

Kino

Kino

Kino

Kino

Kino

Kino

Kino

Kino

 

3.M

Kino

Kino

Kino

Kino

Kino

Kino

Kino

Kino

Kino

 

4.IT

Mat

Mat

Mat

Mat

Mat

Mat

Mat

Mat

Mat

Mat

4.M

Mat

Mat

Mat

Mat

Mat

Mat

Mat

Mat

Mat

Mat

Nepřítomní učitelé

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

Hlaváčková Irena (MAT)

..

..

..

..

-

..

-

..

..

-

Jakubec František (MAT)

..

..

..

..

..

..

-

-

-

 

Janovcová Markéta (PDAŠ)

..

..

..

..

..

-

-

..

-

 

Jarkovský Jan (PDAŠ)

-

..

..

..

-

-

-

..

-

 

Kubala Marián (MAT)

..

..

..

..

-

..

..

-

   

Melicharová Jana (PDAŠ)

..

..

..

..

..

..

-

-

-

 

Serbousek Václav (MAT)

..

..

..

..

-

..

..

-

-

-

Štěpán Karel (MAT)

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

Švandová Hana (PDAŠ)

-

-

-

-

..

..

..

..

..

 

Vaňková Monika (PDAŠ)

-

-

-

-

..

..

-

-

-

 

Vilímková Milena (MAT)

-

..

-

-

-

-

-

-

-

 

Místnosti mimo provoz

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

U19

Mat

Mat

Mat

Mat

Mat

Mat

Mat

Mat

Mat

Mat

U26

Mat

Mat

Mat

Mat

Mat

Mat

Mat

Mat

Mat

Mat

U27

Mat

Mat

Mat

Mat

Mat

Mat

Mat

Mat

Mat

Mat

UT1

Mat

Mat

Mat

Mat

Mat

Mat

Mat

Mat

Mat

Mat

UT2

Mat

Mat

Mat

Mat

Mat

Mat

Mat

Mat

Mat

Mat

CNC

Mat

Mat

Mat

Mat

Mat

Mat

Mat

Mat

Mat

Mat

Změny v rozvrzích tříd:

1.IT

1.- 9. hod Kino představení

1.M

1.- 9. hod Kino představení

2.IT

1.- 9. hod Kino představení

2.KZ

1.- 9. hod Kino představení

2.M

1.- 9. hod Kino představení

2.OK

1.- 9. hod Kino představení

3.IT

1.- 9. hod Kino představení

3.M

1.- 9. hod Kino představení

4.IT

1.- 10. hod Maturita

4.M

1.- 10. hod Maturita

Pedagogický dohled u třídy:

1.IT, 1.- 9. hod - Vaňková Monika

1.M, 1.- 9. hod - Vaňková Monika

2.IT, 1.- 9. hod - Melicharová Jana

2.KZ, 1.- 9. hod - Jarkovský Jan

2.M, 1.- 9. hod - Janovcová Markéta

2.OK, 1.- 9. hod - Švandová Hana

3.IT, 1.- 9. hod - Melicharová Jana

3.M, 1.- 9. hod - Janovcová Markéta

 

 

Suplování:   Pátek 26.4.2019 (lichý týden)

datum výpisu: 23.4.2019

Nepřítomné třídy

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

4.IT

PoZ

PoZ

PoZ

PoZ

PoZ

PoZ

       

4.M

Mat

Mat

Mat

Mat

Mat

Mat

Mat

     

Nepřítomní učitelé

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

Melicharová Jana (MAT)

Jan

Jan

Dus

Dach

Lem

..

       

Serbousek Václav (MAT)

-

-

-

             

Vilímková Milena (MAT)

Jrk

Jrk

Jrk

             

Místnosti mimo provoz

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

U26

Mat

Mat

Mat

             

CNC

Mat

Mat

Mat

             

Změny v rozvrzích tříd:

1.IT

3.hod

Čj

 

(U23)

supluje

Dusílek Michal

(Mel)

 

5.hod

Čj

 

(U23)

supluje

Lemfeld Martin

(Mel)

1.M

3.hod

Čj

 

(U23)

supluje

Dusílek Michal

(Mel)

 

5.hod

Čj

 

(U23)

supluje

Lemfeld Martin

(Mel)

2.IT

6.hod

Čj

   

odpadá

 

(Mel)

2.KZ

1.hod

Čj

 

(U13)

supluje

Janovcová Markéta

(Mel)

 

2.hod

Čj

 

(U13)

supluje

Janovcová Markéta

(Mel)

2.M

1.hod

CAD

 

(U19)

supluje

Jarkovský Jan

(Vil)

 

2.hod

CAD

 

(U19)

supluje

Jarkovský Jan

(Vil)

 

4.hod

M

 

(U10)

supluje

Dachs Václav

(Mel)

2.OK

1.hod

Čj

 

(U13)

supluje

Janovcová Markéta

(Mel)

 

2.hod

Čj

 

(U13)

supluje

Janovcová Markéta

(Mel)

3.M

3.hod

Te

 

(U4)

supluje

Jarkovský Jan

(Vil)

4.IT

1.- 6. hod Poslední zvonění

4.M

1.- 7. hod Maturita

 

 

Suplování:   Sobota 27.4.2019 (lichý týden)

datum výpisu: 23.4.2019

Nepřítomné třídy

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

3.NS

Mat

Mat

Mat

Mat

Mat

Mat

Mat

Mat

Mat

Mat

Nepřítomní učitelé

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

Dusílek Michal (MAT)

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

Janovcová Markéta (MAT)

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

Ruiderová Simona (MAT)

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

Sedláčková Helena (MAT)

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

Místnosti mimo provoz

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

U22

Mat

Mat

Mat

Mat

Mat

Mat

Mat

Mat

Mat

Mat

U23

Mat

Mat

Mat

Mat

Mat

Mat

Mat

Mat

Mat

Mat

U26

Mat

Mat

Mat

Mat

Mat

Mat

Mat

Mat

Mat

Mat

U30

Mat

Mat

Mat

Mat

Mat

Mat

Mat

Mat

Mat

Mat

Změny v rozvrzích tříd:

3.NS

1.- 10. hod Maturita

 

Zpracováno v systému Bakaláři