Suplování:   Pátek 20.10.2017 (sudý týden)

datum výpisu: 19.10.2017

Nepřítomní učitelé

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

Jeníček Tomáš (NBR)

     

Vak

..

..

-

..

   

Vilímková Milena (NBR)

-

-

Sot

Sot

-

-

       

Změny v rozvrzích učitelů:

Sotona Milan

3.hod

supl.

Aj

3.IT

(U26)

 
 

4.hod

supl.

Aj

3.IT

(U26)

 

Vaňková Monika

4.hod

supl.

Aj

3.OK (NO)

(U11)

 

Změny v rozvrzích tříd:

1.OK

8.hod

TH

   

odpadá

 

(Jen)

3.IT

3.hod

Aj

 

(U26)

supluje

Sotona Milan

(Vil)

 

4.hod

Aj

 

(U26)

supluje

Sotona Milan

(Vil)

3.OK

4.hod

Aj

NO

(U11)

supluje

Vaňková Monika

(Jen)

4.M

5.hod

Tv

TV

 

odpadá

 

(Jen)

 

6.hod

Tv

TV

 

odpadá

 

(Jen)

 

 

Suplování:   Sobota 21.10.2017 (sudý týden)

datum výpisu: 19.10.2017

Změny v rozvrzích učitelů:

Čermák Oldřich

1.hod

navíc

M

2.NS

(U13)

 
 

2.hod

navíc

M

2.NS

(U13)

 
 

3.hod

navíc

M

2.NS

(U13)

 
 

4.hod

navíc

M

1.NS

(U23)

 
 

5.hod

navíc

M

1.NS

(U23)

 
 

6.hod

navíc

M

1.NS

(U23)

 

Hájek Ota

4.hod

navíc

M

3.NS

(U22)

 
 

5.hod

navíc

M

3.NS

(U22)

 
 

6.hod

navíc

M

3.NS

(U22)

 
 

7.hod

navíc

ICT

1.NS

(U26)

 
 

8.hod

navíc

ICT

1.NS

(U26)

 

Karnoldová Hana

4.hod

navíc

Pra

2.NS

(U13)

 
 

5.hod

navíc

Pra

2.NS

(U13)

 
 

6.hod

navíc

Pra

2.NS

(U13)

 
 

7.hod

navíc

Pra

3.NS

(U22)

 
 

8.hod

navíc

Pra

3.NS

(U22)

 
 

9.hod

navíc

Pra

3.NS

(U22)

 

Roleček Milan

1.hod

navíc

ICT

3.NS

(U30)

 
 

2.hod

navíc

ICT

3.NS

(U30)

 
 

3.hod

navíc

ICT

3.NS

(U30)

 

Sedláčková Helena

1.hod

navíc

Čj

1.NS

(U23)

 
 

2.hod

navíc

Čj

1.NS

(U23)

 
 

3.hod

navíc

Čj

1.NS

(U23)

 
 

7.hod

navíc

Čj

2.NS

(U13)

 
 

8.hod

navíc

Čj

2.NS

(U13)

 
 

9.hod

navíc

Čj

2.NS

(U13)

 

Změny v rozvrzích tříd:

1.NS

1.hod

Čj

 

(U23)

navíc

Sedláčková Helena

 
 

2.hod

Čj

 

(U23)

navíc

Sedláčková Helena

 
 

3.hod

Čj

 

(U23)

navíc

Sedláčková Helena

 
 

4.hod

M

 

(U23)

navíc

Čermák Oldřich

 
 

5.hod

M

 

(U23)

navíc

Čermák Oldřich

 
 

6.hod

M

 

(U23)

navíc

Čermák Oldřich

 
 

7.hod

ICT

 

(U26)

navíc

Hájek Ota

 
 

8.hod

ICT

 

(U26)

navíc

Hájek Ota

 

2.NS

1.hod

M

 

(U13)

navíc

Čermák Oldřich

 
 

2.hod

M

 

(U13)

navíc

Čermák Oldřich

 
 

3.hod

M

 

(U13)

navíc

Čermák Oldřich

 
 

4.hod

Pra

 

(U13)

navíc

Karnoldová Hana

 
 

5.hod

Pra

 

(U13)

navíc

Karnoldová Hana

 
 

6.hod

Pra

 

(U13)

navíc

Karnoldová Hana

 
 

7.hod

Čj

 

(U13)

navíc

Sedláčková Helena

 
 

8.hod

Čj

 

(U13)

navíc

Sedláčková Helena

 
 

9.hod

Čj

 

(U13)

navíc

Sedláčková Helena

 

3.NS

1.hod

ICT

 

(U30)

navíc

Roleček Milan

 
 

2.hod

ICT

 

(U30)

navíc

Roleček Milan

 
 

3.hod

ICT

 

(U30)

navíc

Roleček Milan

 
 

4.hod

M

 

(U22)

navíc

Hájek Ota

 
 

5.hod

M

 

(U22)

navíc

Hájek Ota

 
 

6.hod

M

 

(U22)

navíc

Hájek Ota

 
 

7.hod

Pra

 

(U22)

navíc

Karnoldová Hana

 
 

8.hod

Pra

 

(U22)

navíc

Karnoldová Hana

 
 

9.hod

Pra

 

(U22)

navíc

Karnoldová Hana

 

 

Zpracováno v systému Bakaláři